RAMAZAN’DA ADAK KURBANLARINIZ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

0

Ramazan’da yapacağınız adak kurban bağışlarınız dünyanın dört bir köşesinde mazlum ve muhtaçların sofralarına ulaşıyor..

Vakfımız, yurt içi ve yurt dışı adak ve nafile kurbanların kesiminde bağışçılarımıza hizmet vermektedir.

Bağış sahiplerinden sözlü veya yazılı olarak alınan vekâletlerle kesilen kurban etleri yurt içinde ve yurt dışında vakfımızın aşevlerinde ve eğitim kurumlarımızda okuyan öğrencilerimizin yemeklerinde kullanılmakta, ayrıca tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılarak değerlendirilmektedir.

Ramazan ayında Türkiye dahil Afrika, Asya, Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Uzak Doğu gibi farklı coğrafyalarda kırk civarında ülkede iftar sofraları kurup erzak paketleri dağıtacak olan vakfımız, adak ve nafile kurban bağışlarını da vekalet usulüyle kestirerek mazlum ve mağdurların sofralarına ulaştıracak.

Sizler de halis bir niyetle yapacağınız adak kurban bağışlarınızla, dünyanın farklı coğrafyalarına ulaşacak bu iyilik kervanına katılabilirsiniz.

Bir hisse adak ve nafile kurban bağış bedeli yurt dışı için 600, yurt içi 700 TL’dir.

Banka hesap bilgilerimiz, online bağış ve detaylı bilgi için web adresimizden veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz: 0216 428 39 60

Share.