HÜDAYİ VAKFI TANITIM BROŞÜRÜ (Aralık 2016)

0
Broşürü okumak için tıklayınız…

Hüdâyi Vakfı İnsanî Yardım ve Sosyal Hizmetler genel müdürlüğü; Hüdâyi Vakfı’nın yurt içi ve yurt dışı bütün insanî yardımlarını ve projelerinin organize eden bir birimdir.

Öncelikle yürek coğrafyamız olmak üzere tüm dünyada elinin ulaşabildiği ihtiyaç içindeki masum ve mazlumlara Anadolu insanımızın vakıf şuurunda yapmış oldukları yardımları ulaştırmayı hedef edinmiş birimimiz, kırktan fazla ülkede pek çok faaliyet icrâ etmektedir.

Kuru gıdadan temizlik malzemelerine, susuz bölgelerde kuyu açmaktan kurban ve ramazan zamanlarında bayram sevincinin yaşanmasına, câmi-kültür merkezi projelerinden okul projelerine kadar pek çok sahada hizmet vermektedir birimimiz.

15 Temmuz sonrası gördük ki ülkemize atılan bir ateş, gönül coğrafyamızın samimi duaları ve gözyaşlarıyla yakarışları ile geri tepti elhamdülillâh. Ecdâdımız Osmanlı’nın 26 bin küsür vakıf kurması ve 600 yıl boyunca tarihin en uzun süreli devletini idâme ettirmesi arasındaki yakın ilişki de göstermektedir ki yapılan ve yapılması düşünülen bizim açımızdan nispeten küçük yardımlar büyük belâları def etmektedir.

Broşürü okumak için tıklayınız…
Share.