BİR PAKET ERZAK BAĞIŞI

0

Vakfımız aracılığıyla yapacağınız erzak paketi bağışlarınızla yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürebilirsiniz.

Yaklaşık 6-7 kişilik bir ailenin aylık gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırladığımız erzak kolileri, yurt içinde İstanbul’da yapılan tahkikat sonucu ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilen ailelere, öğrenci evlerine, çoğunluğu Suriyeli olmak üzere insânî ve siyasi krizler nedeniyle farklı coğrafyalardan ülkemizde misafir olan muhacir kardeşlerimize vakfımıza ait araçlar ve saha uzmanlarımızla her ay düzenli olarak dağıtılmaktadır.

Üsküdar Küçük Çamlıca’daki vakıf merkezimizdeki insani yardım depomuzda paketlenerek hazırlanan gıda yardımlarımız, insani yardım tırlarımıza yüklenerek yurt içinde ayrıca Hatay, Kilis, Osmaniye, Urfa illerimizdeki kamplarda ve sınıra yakın Suriye’nin Azez, İdlip, Cerablus ve Halep civarındaki çadırlarda kalan savaş mağdurlarına ulaştırılmaktadır.

Erzak ve gıda yardımlarımız yurt dışında ise Arnavutluk, Kosova, Makedonya, Azerbaycan, Afganistan, Gürcistan, Burkina Faso, Gana, Uganda, Mali, Fildişi Sahili, Tanzanya, Kamerun, Nijer, Sudan gibi yıl içerisinde eğitim vd. faaliyetlerimizin olduğu ülkelerde yerinde satın almalar yapılarak aynı şekilde binlerce ihtiyaç sahibi aileye dağıtılmaktadır.

Bağış için:
https://www.hudayivakfi.org.tr/online_bagis/donation/5/gida_bagisi

Banka hesap numaralarımız için tıklayınız:
https://hudayivakfi.org/hesap-numaralarimiz.html

 

Share.